Flakony, które szokują swoim designem

Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o trzech budzących kontrowersje flakonach perfum. Jak wiadomo wiele osób z nas jest wzrokowcami, dlatego warto przyjrzeć się tym, o których najwięcej się mówiło, niekoniecznie pozytywnie. A więc do dzieła 🙂

1. Flakoniki perfum Nicki Minaj

Powiem tak-ja na pewno bym ich nie kupiła. Są bardzo ekscentryczne, zresztą czemu się dziwić skoro sama wokalistka również taka jest… W każdym bądź razie jakkolwiek to brzmi zostały zaprojektowane na jej wzór. Co je cechuje…jakby to ładnie określić – głowy jak czaszki, których każdy bałby się dotknąć oraz duże piersi. I to dosłownie. Na przykład można się przyjrzeć flakonowi wody perfumowanej Nicki Minaj Pink Friday. Otrzymujemy coś jakby tułów kobiety z białym gorsecikiem (?), w którym są podkreślone piersi, włosy są koloru plastikowego różu, tak samo jak ciało na tułowiu, a cera ma złoty kolor. Jak dla mnie żenada…

2. Flakonik perfum Heroes de Didier Calco Uomo Perfums

Ci designerzy flakoników również poszaleli, oczywiście na pewno nie elegancją niestety :D. Myślę, że chcieli podkreślić zmysłowość perfum, jednak troszkę im to nie wyszło. Na światło dzienne wyszły flakony w postaci męskiego torsu poczynając od ud, a kończąc na szyi. Oczywiście żaden szczegół męskiej anatomii nie został w  nich pominięty, pozwolono sobie natomiast na ucięcie rąk i nóg, więc wyglądają na lekko pokaleczone. Pewnie ich projektant chciał nawiązać do rzeźb pochodzących ze Starożytnej Grecji lub Rzymu, ale moim zdaniem to trochę niewypał. Myślę, że nie podarowałabym swojemu mężczyźnie perfum w takiej buteleczce, a Wy ?

3. Flakonik perfum Scandal Jean Paul Gaultiera

Akurat w tym wypadku wydaje mi się, że buteleczka jest dość ciekawa. W sumie nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie korek, którym są damskie nogi :D. Kontrowersje oprócz zatyczki budzi jednak jeszcze opakowanie tych perfum, gdyż jest pokryte aksamitem i mieni się różowym kolorem. Jedni stwierdzą, że jest to tandeta, a drudzy się nią zachwycą. Ja w sumie mam mieszane odczucia i chyba nie chciałabym mieć ich w swojej kolekcji zapachów :).

To tyle na temat tych najdziwniejszych flakonów. A jak Wam się one podobają? Znacie jeszcze jakieś inne, które wzbudziły szokujące reakcje tłumów?