Moc tętniącego życiem Manhattanu w Elizabeth Arden 5th Avenue

Niewiele trzeba, by będąc w obecnym miejscu, nagle znaleźć się wśród tętniącego życiem Nowego Jorku! Perfumy Elizabeth Arden 5th Avenue są inspirowane gwarem, zgiełkiem, szumem oraz energią panującą na najsłynniejszej Piątej Alei Manhattanu. Ich nuty zapachowe są tak zmienne i przewrotne jak ta ulica, w której jednak również kryje się elegancja i niesamowity szyk. Zna ją przecież każdy.

Już na dzień dobry samo opakowanie tych perfum kojarzy się z luksusem, gdyż jest w odcieniu złotym. Dodatkowo jego wydłużona forma prostokąta przywodzi na myśl wytworność oraz niesamowitą grację. Na opakowaniu wyróżnia się przede wszystkim ich nazwa w kolorze różowym, która przyciąga wzrok. W środku znajdujemy równie długi, czarujący flakon perfum o złocistej barwie.

A teraz najlepsze – zapach jaki uwalniamy. Nut zapachowych jest tak wiele, że wręcz oniemiejesz z zachwytu, że aż tyle może się dziać w tak małym flakonie perfum. Na początku spotkasz się z tajemnicą zamkniętą w tym unikatowym zapachu, który powoli przerodzi się od kwiatowo-owocowych słodkich aromatów konwalii, bergamotki, magnolii, mandarynki, lilaku oraz kwiatu lipy, przez również kwiatowe i owocowe wonie goździka, jaśminu, róży bułgarskiej, tuberozy, fiołka, gałki muszkatałowej, brzoskwini zaskakując na końcu aromatami irysu, piżma, słodkiej wanilii, bursztynu oraz drzewa sandałowego.

Perfumy Elizabeth Arden 5th Avenue poleciłabym na pewno kobietom intrygującym i eleganckim, które są jak duże miasta, czyli zdecydowanym, konkretnym, pewnym siebie i emanującym energią, dla których każdy dzień jest jak nowa przygoda.