Paznokcie walentynkowe

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Na tę okazję warto przygotować coś specjalnego dla swojej drugiej połówki . Podpowiadamy co zrobić!

Romantyczna kolacja we dwoje

Sprawdzonym pomysłem jest romantyczna kolacja. Nastrojowy wieczór z ukochaną osobą zawsze wymaga szczególnej oprawy. W takie dni każda kobieta (zresztą mężczyzna również) chce wyglądać wyjątkowo. Aby poczuć się pięknie, najlepiej wyjąć atrakcyjny strój z szafy (lub pójść na zakupy), a następnie dopełnić stylizację uwodzicielskim makijażem i manicurem. Jaki kolor wybrać? Podpowiadamy!

Historia Walentynek

Na samym początku prześledźmy jednak ekspresowo historię Walentynek i zastanówmy się nad ich ogromną popularnością. Współczesne święto swą nazwą nawiązuje do św. Walentego. Jego tajemna działalność przysporzyła mu niestety sporych kłopotów. Pomimo odgórnego zakazu udzielania ślubów rzymski biskup pomagał zakochanym w zawieraniu związków, co doprowadziło do jego rychłej śmierci.

Po dziś postać św. Walentego powraca 14 lutego praktycznie na całym świecie. Mimo że w Polsce zwyczaj ten rozwinął się dopiero w latach 90-tych XX wieku, to już na stałe wsiąknął do naszej tradycji i ciężko wyobrazić sobie sklepowych wystaw bez czerwonych serduszek i pulchnych kupidynów.

Jaki kolor paznokci na Walentynki?

Powróćmy jednak do walentynkowej stylizacji paznokci. Jaki kolor pasuje na tę okazję? Oczywiście czerwony (https://www.indigo-nails.com/pl,czerwone-lakiery-hybrydowe.html)! Klasyczna barwa (w wielu odsłonach), która idealnie dopełni walentynkową kreację dostępna jest m.in. w bogatej ofercie lakierów hybrydowych Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html. Decydując się na produkt uznanej marki, masz pewność, że Twoje paznokcie będą prezentować się przepięknie jeszcze długo po walentynkowej kolacji. Lakiery hybrydowe Indigo Nails są gwarancją intensywnej, przepięknej kolorystyki, kremowej konsystencji (bez smug, odprysków i zalanych skórek), bezstresowej aplikacji i całkowitego bezpieczeństwa dla zdrowia.

Planujesz romantyczną kolację z chłopakiem lub mężem? Wyglądaj na niej zjawiskowo razem z Indigo Nails!